NAPSALI O NÁS

NEJinovativnější firmou v Jihomoravském kraji je výrobce tlumičů STROJÍRNA OSLAVANY

Třetí ročník soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje zná svého vítěze. Stala se jím společnost STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o. Firma se řadí nejen k předním evropským výrobcům hydraulických tlumičů pro podvozky kolejových vozidel, ale rovněž k vyhledávaným výrobcům přesných strojních dílců a součástí.


Přečíst celé


Hledají se nejlepší inovátoři Jihomoravského kraje

Inovace jsou hnacím motorem ekonomiky, pomáhají firmám růst, využívat nejmodernější technologie a obstát v konkurenčním prostředí nejen v tuzemsku, ale především na zahraničních trzích. Příležitost, jak ověřit úroveň inovačních procesů a získat odborné rady od specialistů na inovace, mají účastníci již 3. ročníku úspěšné soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2016.


Přečíst celé


Tisková zpráva – Startuje další ročník soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje. Firmy se mohou přihlásit do konce srpna.

Úspěšná soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje je letos vyhlášena již potřetí. Ověřit úroveň inovační vyspělosti firmy a poměřit síly s konkurencí mohou opět malé a střední podniky působící v Jihomoravském kraji. Novinkou letošního ročníku je kategorie „NEJinovátor v oblasti HR“, která ocení společnosti s nejlepším řízením inovací v oblasti lidských zdrojů. Nejúspěšnější firmy budou vyhlášeny na listopadovém slavnostním galavečeru za účasti hejtmana Jihomoravského kraje.


Přečíst celé


Tisková zpráva – NEJinovátorem Jihomoravského kraje 2015 je společnost FlowMon Networks, a.s.

Vítězem soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2015 se stala společnost FlowMon Networks, a.s., která pomáhá firmám po celém světě zlepšovat správu počítačových sítí a jejich zabezpečení proti moderním kybernetickým hrozbám. Druhé místo získala STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o., která vyrábí tlumiče pro kolejová vozidla. Třetí příčku obsadil loňský vítěz společnost ASIO spol. s r.o. působící v oblasti čištění odpadních vod. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo 25. listopadu v Centru AdMaS v Brně.


Přečíst celé


Soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje ocenila vítěze

Ve středu 25. listopadu se ve výzkumném centru AdMaS v Brně uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže NEJinovátor  Jihomoravského kraje 2015. Vítězem se stala společnost FlowMon Networks, a.s., která pomáhá firmám po celém světě zlepšovat správu počítačových sítí a jejich zabezpečení proti moderním kybernetickým hrozbám. Druhé místo získala STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o., která vyrábí tlumiče pro kolejová vozidla. Třetí příčku obsadil loňský vítěz společnost ASIO spol. s r.o. působící v oblasti čištění odpadních vod.

Přečíst celé


Nejlepší inovátoři jižní Moravy podruhé

Výsledky druhého ročníku soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2015 byly slavnostně vyhlášeny 25. listopadu v Centru AdMaS v Brně. Soutěž je určena pro malé a střední inovativní společnosti se sídlem či významnými aktivitami v regionu. V tomto článku vám přinášíme aktuální informace o letošních vítězích.

Přečíst celé


Flowmon Networks zvítězila v soutěži o inovátora na jižní Moravě

Společnost Flowmon Networks, která pomáhá firmám zlepšovat správu počítačových sítí a jejich zabezpečení proti kybernetickým hrozbám, zvítězila v druhém ročníku soutěže NEJinovítor Jihomoravského kraje. Cílem soutěže je nacházet podniky s nejlepším řízením inovací, sdělila ČTK za organizátory soutěže Michaela Vrbová. Vyhlášení bylo dnes v Brně. Celou aktualitu si můžete přečíst níže.

Přečíst celé


Nejlepší inovátoři jižní Moravy

Přečtěte si rozhovor s vítězem soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2015, který vyšel v časopisu MM Spektrum.

Přečíst celé


Tisková zpráva – Padesát firem soutěží o titul NEJinovátor Jihomoravského kraje 2015

Startuje druhé kolo soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2015, ve kterém padesát firem změří síly v práci s inovacemi. Odborní poradci posoudí, jak společnosti s inovacemi pracují, jak je uvádějí do praxe a dokáží zpeněžit. Firmy soutěží o titul NEJinovátor Jihomoravského kraje, ceny v hodnotě více než 500 tisíc korun a cenná doporučení a rady inovačních poradců. Vyhlašovatelem projektu je Unie malých a středních podniků ČR.


Přečíst celé


Tisková zpráva – Startuje druhý ročník soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje. Firmy se mohou hlásit do konce srpna

Inovace přispívají ke zvyšování konkurenceschopnosti firem a umožňují zefektivňovat výrobní procesy. Pro zákazníky znamenají kvalitnější služby a produkty. Poměřit síly v práci s inovacemi mohou malé a střední firmy v soutěži NEJinovátor Jihomoravského kraje 2015. Cílem projektu je nalézt organizaci s nejlepším řízením inovací působící v Jihomoravském kraji. Deset nejúspěšnějších firem bude oceněno na slavnostním vyhlášení za přítomnosti hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška v listopadu letošního roku.


Přečíst celé


MM Spektrum – Nejlepší inovátoři jižní Moravy

Cílem prvního ročníku soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014, která odstartovala v polovině loňského roku, bylo najít organizaci s nejlepším řízením inovací. Zúčastnit se soutěže mohly všechny malé a střední inovativní společnosti se sídlem, či významnými aktivitami na území Jihomoravského kraje s libovolným oborem podnikání.


Přečíst celé


Brno Business & Style – NEJinovátor Jihomoravského kraje zná své vítěze

Vítězem soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014 se stala společnost ASIO, spol. s r.o. zabývající se vývojem, výrobou a dodávkami technologií pro čištění odpadních vod, která uspěla v konkurenci téměř 200 firem. Cílem soutěže, která odstartovala v červenci loňského roku, bylo najít organizaci s nejlepším řízením inovací.


Přečíst celé


Blesk – Soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje vyhrála firma ASIO

Společnost Asio, která se zabývá vývojem a výrobou technologií pro čištění odpadních vod, zvítězila v prvním ročníku soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje. Cílem soutěže je nacházet podniky s nejlepším řízením inovací, sdělila ČTK za organizátory soutěže Michaela Vrbová. Vítězná společnost letos obsadila také druhé místo v krajském kole soutěže Firma roku.


Přečíst celé


Jihomoravský kraj – Vyhlášeny výsledky soutěže „NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014“

Hejtman Michal Hašek předal ceny vítězům soutěže „NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014“, jejíž vyhlášení se uskutečnilo ve čtvrtek 4. prosince 2014 v prostorách Kompetenčního centra INTEMAC v Kuřimi.

Hejtman při této příležitosti vyzdvihl skutečnost, že Jihomoravský kraj se dlouhodobě zaměřuje na podporu vědy, výzkumu a inovací a je lídrem v této oblasti mezi kraji České republiky. „Už teď je vidět, že je to impuls pro ekonomiku jižní Moravy. Firmy v kraji jsou každým rokem čím dál ochotnější investovat do výzkumu a vývoje a jejich podíl na investicích do inovací je vyšší i ve srovnání s jinými regiony,“ uvedl hejtman Hašek.


Přečíst celé


Šalina – Titul NEJinovátor JMK 2014 získala společnost ASIO

Vítězem soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014 se stala společnost ASIO, spol. s.r.o., která uspěla v konkurenci téměř 200 firem. Cílem soutěže bylo najít organizaci s nejlep- ším řízením inovací. Vítěz převzal ocenění a titul „NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014“ z rukou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška na slavnostním vyhlášení, které proběhlo 4. prosince v Kompetenčním centru INTEMAC v Kuřimi.


Přečíst celé


Tisková zpráva – Titul NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014 získala společnost ASIO, spol. s.r.o.

Vítězem soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014 se stala společnost ASIO, spol. s.r.o. zabývající se vývojem, výrobou a dodávkami technologií pro čištění odpadních vod, která uspěla v konkurenci téměř dvou set firem. Cílem soutěže, která odstartovala v červenci letošního roku, bylo najít organizaci s nejlepším řízením inovací. Zástupce vítězné společnosti převzal ocenění a titul „NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014“ z rukou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška na slavnostním vyhlášení, které se uskutečnilo 4. prosince v Kompetenčním centru INTEMAC v Kuřimi.


Přečíst celé


Tisková zpráva – Padesát firem se utká o vítězství v soutěži NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014

Dnešním dnem odstartovalo druhé kolo soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014, jejímž cílem je najít a ocenit organizaci s nejlepším řízením inovací. Padesáti postupujícím bude ve druhém kole nabídnut inovační audit, jehož výsledky určí vítěze. Nejúspěšnější společnost, oceněná hejtmanem Jihomoravského kraje na listopadovém slavnostním galavečeru, získá nejen právo užívat titul „NEJinovátor Jihomoravského kraje roku 2014“, ale i náležitou mediální podporu a propagaci.


Přečíst celé


Techklub.cz – Startuje soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014

Inovace jsou hnacím motorem hospodářského pokroku. Pro firmy znamenají kontinuální růst, pro jejich zákazníky pak kvalitnější a hodnotnější zboží a služby. Inovace jsou klíčem k vyšší produktivitě a k uchování konkurenceschopnosti celé ekonomiky. Cílem soutěže, jejímž vyhlašovatelem je Unie malých a středních podniků ČR, není hledat firmu, která vytvořila nejlepší inovativní produkt či službu, ale najít organizaci s nejlepším řízením inovací. „Hodnotit budeme proces, jakým společnosti k inovacím přistupují, tedy to, jak s nimi umí pracovat, jak je dále převedou do praxe a zpeněží,“ přiblížil výkonný tajemník Unie Radan Klos.


Přečíst celé


Startuje Nejinovátor

Inovace jsou hnacím motorem hospodářského pokroku. Pro firmy znamenají kontinuální růst, pro jejich zákazníky pak kvalitnější a hodnotnější zboží a služby. Inovace jsou klíčem k vyšší produktivitě a k uchování konkurenceschopnosti celé ekonomiky.


Přečíst celé


Centrum pro transfer technologií (Facebook) – Nejinovátor

Startuje soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014. Malé a střední firmy v ní mohou poměřit síly v oblasti práce s inovacemi, porovnat své nápady a získat zpětnou vazbu v inovačním auditu. Registrace končí 31. srpna.


Přečíst celé


Chemweb – Startuje soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014

Do soutěže se mohou přihlásit všechny malé a střední inovativní společnosti se sídlem či významnými aktivitami na území Jihomoravského kraje. Obor podnikání je libovolný, do soutěže však nebudou zařazeny obchodní společnosti, které pouze distribuují produkty. Nominace firem probíhá dvojím způsobem: vhodné inovativní firmy nominovali partneři soutěže, podnikatelská veřejnost má ale také možnost donominovat svého favorita.


Přečíst celé


Novina.cz – Startuje soutěž Nejinovátor

Inovace jsou hnacím motorem hospodářského pokroku. Pro firmy znamenají kontinuální růst, pro jejich zákazníky pak kvalitnější a hodnotnější zboží a služby. Inovace jsou klíčem k vyšší produktivitě a k uchování konkurenceschopnosti celé ekonomiky. Jihomoravské firmy teď mají příležitost poměřit síly v práci s inovacemi, porovnat své nápady a získat zpětnou vazbu v soutěži „NEJinovátor JMK 2014“.


Přečíst celé


Digitovárna – Odstartovala soutěž Nejinovátor

Cílem soutěže, kterou vyhlásila Unie malých a středních podniků ČR, je najít firmu s nejlepším řízením inovací. Hodnocen je proces, jakým společnosti k inovacím přistupují, jak s nimi umí pracovat a jak je převedou do praxe a zpeněží. Soutěže se účastní malé a střední inovativní firmy libovolného oboru.


Přečíst celé


Centrum pro transfer technologií – Startuje soutěž Nejinovátor Jihomoravského kraje 2014

Nominovat svého favorita může podnikatelská veřejnost do 31. srpna 2014. Hodnocení porotou a inovační audit bude probíhat od září do listopadu, vítězové budou vyhlášeni na slavnostním večeru.


Přečíst celé


VUT – Firmy mohou soutěžit o titul Nejinovátor Jihomoravského Kraje 2014

Jihomoravské firmy mají příležitost poměřit své síly v práci s inovacemi, porovnat své nápady a získat zpětnou vazbu v soutěži NEJinovátor JMK 2014. Cílem soutěže je najít organizaci, která umí inovace nejlépe řídit: hodnotit se bude to, jak společnosti k inovacím přistupují, jak s nimi pracují, převádějí je do praxe a zpeněžují.


Přečíst celé


VUT – Firmy mohou soutěžit o titul Nejinovátor Jihomoravského Kraje 2014

Jihomoravské firmy mají příležitost poměřit své síly v práci s inovacemi, porovnat své nápady a získat zpětnou vazbu v soutěži NEJinovátor JMK 2014. Cílem soutěže je najít organizaci, která umí inovace nejlépe řídit: hodnotit se bude to, jak společnosti k inovacím přistupují, jak s nimi pracují, převádějí je do praxe a zpeněžují.


Přečíst celé


AVO – Nejinovátor JMK

Soutěž „NEJinovátor JMK“ hledá firmu s nejlepším řízením inovací. Přihlásit se mohou všechny malé a střední inovativní společnosti z Jihomoravského kraje; obor podnikání je libovolný.


Přečíst celé


MM Spektrum – Odstartovala soutěž NEJinovátor JMK

Nejlepší společnosti vybírá odborná porota na základě daných kritérií, například zda mají inovativní aktivity firmy přínos pro jihomoravský region nebo jaká je úroveň spolupráce s akademickou sférou a výzkumnou infrastrukturou v kraji. Padesáti nejlepším firmám pak bude nabídnuto hodnocení tzv. inovačním auditem, který stanoví silné a slabé stránky, zmapuje úroveň inovačního řízení a poskytne rady ke zlepšení. Vítězové budou vyhlášeni v listopadu na slavnostním večeru, kde budou honorováni hejtmanem JMK.


Přečíst celé


Business Info – Soutěž Nejinovátor

Do soutěže se mohou přihlásit všechny malé a střední inovativní společnosti se sídlem či významnými aktivitami na území Jihomoravského kraje. Obor podnikání je libovolný, do soutěže však nebudou zařazeny obchodní společnosti, které pouze distribuují produkty. Nominace firem probíhá dvojím způsobem: vhodné inovativní firmy nominovali partneři soutěže, podnikatelská veřejnost má ale také možnost donominovat svého favorita.


Přečíst celé


CzechInvest – Jihomoravské firmy teď mají příležitost poměřit síly v práci s inovacemi, porovnat své nápady a získat zpětnou vazbu v soutěži „NEJinovátor JMK 2014“

Inovace jsou hnacím motorem hospodářského pokroku. Pro firmy znamenají kontinuální růst, pro jejich zákazníky pak kvalitnější a hodnotnější zboží a služby. Inovace jsou klíčem k vyšší produktivitě a k uchování konkurenceschopnosti celé ekonomiky. Cílem soutěže, jejímž vyhlašovatelem je Unie malých a středních podniků ČR, není hledat firmu, která vytvořila nejlepší inovativní produkt či službu, ale najít organizaci s nejlepším řízením inovací. „Hodnotit budeme proces, jakým společnosti k inovacím přistupují, tedy to, jak s nimi umí pracovat, jak je dále převedou do praxe a zpeněží,“ přiblížil výkonný tajemník Unie Radan Klos.


Přečíst celé


Tisková zpráva – Startuje soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje 2014

Inovace jsou hnacím motorem hospodářského pokroku. Pro firmy znamenají kontinuální růst, pro jejich zákazníky pak kvalitnější a hodnotnější zboží a služby. Inovace jsou klíčem k vyšší produktivitě a k uchování konkurenceschopnosti celé ekonomiky. Jihomoravské firmy teď mají příležitost poměřit síly v práci s inovacemi, porovnat své nápady i získat zpětnou vazbu v soutěži „NEJinovátor JMK 2014“.

Přečíst celé